دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۱/۳۱ ۱۰۹۸
۱/۳۰ ۹۰۱۲
۱/۲۹ ۷۴۴۴
۱/۲۸ ۵۲۶۰
۱/۲۷ ۶۷۵۲
۱/۲۶ ۰
۱/۲۵ ۵۷۳۶

حمل بار در شمال تهران با مدرنترین باربری پایتخت

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با تمرکز فعالیت در منطقه شمال تهران تا کنون هزاران جابجایی موفق را در کارنامه کاری خود ثبت نموده است.
این شبکه با هدف مشتری مداری به جهت ادامه حیات کسب و کار خود مجرب ترین افراد آموزش دیده، ورزیده و متعهد را برای حمل و جابجایی اثاثیه شما استخدام نموده و به انواع ماشین های مخصوص اسباب کشی نظیر نیسان، کامیون، تریلر، کانتینر و… مجهز گردیده تا رفاه و آسایش را در یک جابجایی باکیفیت و بی دغدغه بشما ارائه دهد.
با سپردن حمل بار خود در شمال تهران به اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد ضمن استفاده از دهها سرویس قابل ارائه جهت حمل و جابجایی توسط این تیم از بیمه نامه معتبر اطلس بار پاسارگاد نیز بهره مند شده و سلامت اثاثیه خود را تضمین مینمائید.
حمل بار در شمال در کوتاهترین زمان ممکن و با استفاده از روشهای نوین حمل و جابجایی صورت گرفته و یک جابجایی مدرن و ایده ال بشما ارائه میشود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر خدمات قابل ارائه توسط اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد و استعلام قیمت حمل بار خود در شمال تهران میتوانید با شماره های ما تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.
ارسال آگهی: ۲۲  آبان  ۱۳۹۶  ساعت ۱۱  و ۰۲  دقیقه
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد
تلفن : 02122299940-02122299980
قیمت کالا : تماس بگیرید

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱