دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۲/۴ ۷۹۸
۲/۳ ۰
۲/۲ ۸۹۳۶
۲/۱ ۰
۱/۳۱ ۵۶۴۴
۱/۳۰ ۹۰۱۲
۱/۲۹ ۷۴۴۴

مشاوره اسباب کشی در اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد بر این باور است که کسب رضایت مشتری باید در اولویت کار قرار بگیرد از این رو با ارائه خدمات گوناگون در زمینه حمل و جابجایی بصورت شبانه روزی ، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ، سعی در محقق ساختن این مهم نموده است.
علاوه بر استفاده از کادر مجرب و متعهد ، ماشین های مجهز و مسقف مخصوص اسباب کشی ، لوازم بسته بندی وسایل حساس ، چیدمان منزل توسط نیروی انسانی با تجربه و خوش سلیقه ، بیمه نامه معتبر اطلس بار پاسارگاد ، ” مشاوره رایگان اسباب کشی ” را نیز به مشتریان خود ارائه میدهد.
کار این تیم مشاوره رایگان در خصوص کلیه امور مربوط به حمل و جابجایی جهت یک اسباب کشی مطمئن، ایمن و بی دغدغه است. کارکنان این شبکه شما را در خصوص استفاده از نوع ماشین های مخصوص اثاث کشی با توجه به حجم اثاثیه شما ، تفکیک بسته بندی اثاثیه با توجه به جنس هر یک ( چینی و شکستنی ، چوبی ، الکترونیکی و… ) و دیگر موارد راهنمایی کرده تا یک جابجایی آسان و با کیفیت را تجربه کنید.
برای استفاده از خدمات مشاوره ای این تیم و اطلاع از سایر آیتم های قابل ارائه جهت جابجایی میتوانید با ما تماس گرفته یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.
ارسال آگهی: ۲۲  آبان  ۱۳۹۶  ساعت ۱۰  و ۵۸  دقیقه
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد
تلفن : 02122299940-02122299980

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱