دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۲/۱ ۲۹۱۲
۱/۳۱ ۵۶۴۴
۱/۳۰ ۹۰۱۲
۱/۲۹ ۷۴۴۴
۱/۲۸ ۵۲۶۰
۱/۲۷ ۶۷۵۲
۱/۲۶ ۰

کارتن بسته بندی اسباب کشی مقاوم و ۵ لایه در اطلس بار پاسارگا

اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد ضمن حمل و جابجایی اثاثیه اعم از منزل ، لوازم اداری و انواع کالاهای تجاری سبک و سنگین ، خدمات دیگری نظیر لوازم مخصوص بسته بندی از جمله کارتن بسته بندی اسباب کشی را نیز به مشتریان خود ارائه میدهد.
برای حفظ و سلامت اثاثیه خود و حفاظت آنها از آسیب دیدن به کارت های مخصوص بسته بندی اسباب کشی نیاز است که اطلس بار پاسارگاد جهت سهولت کار مشتریان خود اقدام به ارائه این مهم نموده است.
کارتن های اسباب کشی قابل ارائه در اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد ۵ لایه ، بسیار مقاوم و در ابعاد و اشکال مختلف میباشند که شما جهت حفظ اثاثیه خود از آسیب دیدگی میتوانید آنها را از این شبکه خریداری نموده و یک جابجایی سالم و آسان را تجربه نمایید.
کادر مجرب و آموزش دیده اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد کار بسته بندی لوازم و اثاثیه شما را نیز با استفاده از پیشرفته ترین روشهای نوین بسته بندی انجام داده و با اینکار سلامت اثاثیه شما را تضمین میکنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع خدمات قابل ارائه توسط اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد کافیست با شماره های ما تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.
ارسال آگهی: ۲۲  آبان  ۱۳۹۶  ساعت ۱۰  و ۵۵  دقیقه
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد
تلفن : 02122299940-02122299980

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱