دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۲/۴ ۱۴۷۰
۲/۳ ۰
۲/۲ ۸۹۳۶
۲/۱ ۰
۱/۳۱ ۵۶۴۴
۱/۳۰ ۹۰۱۲
۱/۲۹ ۷۴۴۴

حمل اثاثیه منزل به شهرستان در کوتاهترین زمان ممکن

با یک تماس با اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد کار حمل اثاثیه منزل خود را به هر یک از شهرستانهای کشور به این شرکت بسپارید و از سرویس های بی نظیری که این شرکت در خصوص بسته بندی اثاثیه ، حمل و جابجایی انجام میدهد بهره مند شوید .
این شرکت تا کنون هزاران جابجایی موفق را در کارنامه خود ثبت نموده که رضایت خاطر مشتریان در پایان کار یکی از مهمترین مواردی است که این شرکت از آن بابت به خود میبالد .
همه تلاش این شرکت ارائه بهترین خدمات سرویس دهی به مشتریان میباشد برخی از انواع سرویسهای قابل ارائه به مشتریان که بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل انجام میشود شامل بسته بندی اثاثیه ، حمل اثاثیه منزل به شهرستانهای کشور ، ماشین های اسباب کشی ، بیمه نامه معتبر ، کادر مخصوص چیدمان منزل ، بیمه نامه معتبر ، مشاوره رایگان ، قیمت ارزان و کیفیت بالا و ... میباشد.
با سپردن کار حمل اثاثیه منزل خود به هر یک از شهرستانهای کشور به اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد ضمن دریافت بهترین سرویس دهی در کوتاهترین زمان ممکن از دیگر خدمات این شرکت نیز بهره مند گردید .
راههای برقراری ارتباط با این شرکت در خصوص حمل اثاثیه منزل به شهرستانها کافیست با شماره های شرکت تماس گرفته و یا به وب سایت آن مراجعه نمایید.
ارسال آگهی: ۲۲  آبان  ۱۳۹۶  ساعت ۱۰  و ۵۰  دقیقه
اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد
قیمت کالا : تماس بگیرید

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱