دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۲/۴ ۱۰۴۴
۲/۳ ۰
۲/۲ ۸۹۳۶
۲/۱ ۰
۱/۳۱ ۵۶۴۴
۱/۳۰ ۹۰۱۲
۱/۲۹ ۷۴۴۴

تنظیم قرارداد برای همه مشاغل با قیمت مناسب


ارائه مشاوره به شما افتخار ماست
کاتب عدل مشاور آنلاین شما در امور قراردادها
سایت کاتب عدل یک پایگاه اینترنتی به منظور ارائه خدمات مشاوره حقوقی است
کاتب عدل به منظور ارائه مشاوره حقوقی با اولویت امور قرارداد ها راه اندازی گردیده است.
اگر نیاز به نمونه قرارداد استاندارد ، تنظیم شده توسط وکیل پایه یک دادگستری و متخصص امور قرارداد دارید و همچنین میخواهید متن قرارداد مطابق نظرات شما تنظیم شود حتما به سایت ما سری بزنید .
www.katebadl.com
مدیر سایت کاتب عدل (katebadl.com) وکیل پایه یک دادگستری و دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق عمومی با بیش از ۸ سال سابقه کار در حوزه امور قرارداد ها است.
ما در کاتب عدل تلاش داریم دسترسی آسان به خدمات کاربردی مشاوره در امور قرارداد ها را با کمترین هزینه در اختیار همه فعالین اقتصادی قرار دهیم.
خدمات کاتب عدل :
1- فروشگاه اینترنتی نمونه قراردادها : کاتب عدل با تنظیم و تصحیح بیش از 3000 نمونه قرارداد آماده و استاندارد اقدام به عرضه این محصولات نموده است و تلاش کرده تا با ذکر کاربرد هر نمونه قرارداد و ارائه توصیه های کاربردی در مورد هر نمونه قرارداد کاربر را به انتخاب درست قرارداد خود نزدیک تر کند . (http://katebadl.com/agreements)
2- تنظیم قرارداد : کاتب عدل(katebadl.com) با طراحی این بخش با درخواست شما قرارداد های متناسب با نیاز شما را با رعایت اصول حقوقی تنظیم می کنیم و با ارائه مشاوره رایگان تلفنی در زمان تنظیم قرارداد ،تلاش می نماید یک نمونه قرارداد کاربردی و جامعه نگر با بهره گیری از دانش و تجربه خود در اختیار متقاضیان قراردهد. (http://katebadl.com/moshavereh)
3- بازبینی قرارداد : کاتب عدل(katebadl.com) با طراحی این بخش با درخواست شما با اصلاح و باز بینی نمونه قرارداد های موجود شما خیالتان را از حقوقی و فنی بودن آنها راحت می کند و با ارائه مشاوره تلفنی رایگان در زمان بازبینی ایرادات حقوقی را برطرف و از آسیب های احتمالی آیند ناشی از نارسائی در متن و نوع قرارداد جلوگیری می نماید. (http://katebadl.com/moshavereh)
4- مشاوره تلفنی : کاتب عدل در این بخش ، دسترسی آسان به خدمات مشاوره حقوقی را فراهم نموده است تلاش ما در این بخش صرفه جوئی در وقت ارزشمند شما وکاهش هزینه ها ، ارائه خدمات مطمئن می باشد به طور قطع دسترسی به یک مشاور حقوقی مطمئن و با تجربه امر مهمی است ما تلاش داریم در این بخش در کمترین زمان و با هزینه مناسب دسترسی شما را به مشاور حقوقی با تجربه فراهم نماییم مشاور ما مدیر سایت کاتب عدل، وکیل پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه کار ودانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق عمومی(http://katebadl.com/سعید-زارع)میباشد (http://katebadl.com/Telephone)
5- مقالات : ما مطالبی را به زبان ساده و خودمانی پیرامون مسائل حقوقی مرتبط با امور قراردادها در بخش مقالات انتشار می‌دهیم که خواندن آن و آشنایی ما با نظرات شما آرزوی ماست. (http://katebadl.com/blog)
ارتباط با کاتب عدل
آدرس سایت: http://katebadl.com
ایمیل info@katebadl.com
تلگرام @katebadl
واتساب 09217253318
شماره تلفن ها 09217253318
کاتب عدل را در شبکه های اجتماعی پیگیری نمایید :
اینستاگرام : @kateb_ald
لیست بخشی از نمونه قرارداد های استاندارد ما :
-نمونه قرارداد طراحی، نظارت و اجراء دکوراسیون داخلی
-نمونه قرارداد فروش کارخانه
-نمونه قرارداد فروش کالا بصورت امانی
-نمونه قرارداد کارگزاری و بازاریابی فروش کالا
-نمونه قرارداد ساخت بنا در عوض تهاتر ملک
-نمونه قرارداد کارگزاری فروش آپارتمان
-نمونه قرارداد واسطه گری خرید املاک
-نمونه قرارداد شراکت در مغازه، فروشگاه
-صورتجلسه تحویل ملک
-نمونه قرارداد سرمایه گذاری مشارکتی
-نمونه قرارداد واگذاری مالکیت معنوی
ارسال آگهی: ۱۳  خرداد  ۱۳۹۶  ساعت ۱۲  و ۴۰  دقیقه
کاتب عدل

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱