دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۱/۳۰ ۳۴۴۸
۱/۲۹ ۷۴۴۴
۱/۲۸ ۵۲۶۰
۱/۲۷ ۶۷۵۲
۱/۲۶ ۰
۱/۲۵ ۵۷۳۶
۱/۲۴ ۰

مرکز تلفن ویپ (voip) یا ip pbx

مرکز تلفن ویپ (voip) یا ip pbx
مرکز تلفن مبتنی بر ویپ یا IPPBX از یک هسته اصلی شامل سخت افزار و مجموعه نرم افزار های مورد نیاز تشکیل شده و از طریق درگاه LAN یا WAN با شبکه و گوشی های تلفن ویپ در ارتباط می باشد. این دستگاه متناسب با نیاز استفاده کننده با اضافه شدن مبدل های ارتباطی به شبکه مخابراتی سنتی (خطوط تلفن) یا بر حسب نیاز به گوشی های تلفن سنتی متصل می گردد.
از نظر ساختار سخت افزاری استفاده ازمرکز تلفن ویپ (voip) یا ip pbx های قابل اتصال به شبکه مخابرات سنتی مطابق با روش های زیر رایج می باشد:
۱. استفاده از یک کارت مبدل درون یک سرور
۲. استفاده از یک مبدل (gateway) در کنار یک سرور
۳. استفاده از سخت افزار های اختصاصی طراحی شده برای مراکز تلفن تحت شبکه یا (Emٍٍbedded IPPBX) که مجموعه سرور، مبدل و نرم افزار بصورت ادغام شده طراحی و تولید شده است.
و از نظر نرم افزاری یکی از رایج ترین روش ها استفاده از Asterisk یا نرم افزار های مبتنی بر Asterisk می باشد.
هریک از روش های فوق مزایا و معایبی دارند که یک فروشنده تجهیزات مرکز تلفن ویپ (voip) یا ip pbx می بایست با بررسی دقیق امکانات و شرایط مشتری و در صورت نیاز استفاده از مشاوره متخصصین در انتخاب روش بهینه مشتری خود را یاری کند.ارتباط نماگستر با تیم مجرب خود تمامی خدمات ویپ و سانترال و دوربین مداربسته وشبکه در سراسر ایران انجام میدهد برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با ما تماس بگیرید.
021-88919928-9
09123170852
09124232099
ارسال آگهی: ۲  خرداد  ۱۳۹۶  ساعت ۷  و ۱۵  دقیقه
مرادی
تلفن : 02188919928
قیمت کالا : تماس بگیرید

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های ارتباط

ليست صفحات :  ۱ 
ليست صفحات :  ۱ 

درج آگهي در سايت آگهی118 رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد. با توجه به تعداد زياد آگهي در Reklam118، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.