دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۱۱/۳۰ ۲۸۴۶
۱۱/۲۹ ۳۴۱۴
۱۱/۲۸ ۱۷۹۴
۱۱/۲۷ ۰
۱۱/۲۶ ۰
۱۱/۲۵ ۰
۱۱/۲۴ ۰

دومین کتاب سال مهندسی مکانیک

انجمن مهندسان مکانیک ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و فعال ترین انجمن های علمی کشور، پس از انتشار موفقیت آمیز نخستین کتاب سال مهندسی مکانیک در سال 1392 درنظر دارد به طور منظم و هر دو سال یک بار به انتشار کتاب دوسالانه مهندسی مکانیک بپردازد.
این کتاب مرجعی معتبر برای کلیه فعالان حوزه مهندسی مکانیک ایران است که با پیشرفت ها، نوآوری ها، برنامه ها و چالش های این حوزه در صنعت، در دانشگاه و در جامعه آشنا شوند. قرار است از دومین کتاب سال مهندسی مکانیک در بیست و سومین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک ایران که 22-24 اردیبهشت 1394 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران (پلی تکنیک) برگزار می گردد رونمایی شود.
بخش ویژه ای از این کتاب به معرفی شرکتهای معتبر صنعتی مرتبط با مهندسی مکانیک اختصاص یافته است. لذا خواهشمند است درصورتی که مایلید شرکت تحت مدیریت جنابعالی در این کتاب معرفی و تولیدات، توانمندی ها، افتخارات، نوآوری هاو دستاوردهای شرکت در کتاب درج شود با دفتر جذب اگهی دومین کتاب سال مهندسی مکانیک با نشانی زیر تماس حاصل فرمائید.
آدرس: تهران،بلوارآفریقا،خیابان تابان غربی،پلاک 67،واحد 16
تلفن :88871917 (خط ویژه) ، فکس :88665870
وبسایت:www.ismebook.ir
از آنجاییکه قرار است این کتاب تا دی ماه سال 1393آماده چاپ گردد، طبق برنامه زمانبندی لازم است محتوای کتاب تاآخر مهرماه 1393 تدوین شده باشد.با توجه به مراتب فوق تسریع دراقدام مقتضی باعث امتنان است.
*تخفیف ویژه: شرکتهای متقاضی درصورت نهایی نمودن قرارداد تا تاریخ 15/06/93 مشمول تخفیف ویژه می گردند.
* لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر از وبسایت کتاب سال مهندسی مکانیک بازدید نمائید.
ارسال آگهی: ۲۷  مرداد  ۱۳۹۳  ساعت ۱۰  و ۲۸  دقیقه
دومین کتاب سال مهندسی مکانیک
تلفن : 88871917

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
    جستجوگر هوشمند آگهی‌های :
تازه‌های صنعت

ليست صفحات :  ۱ .::. ۲