دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۴/۲۷ ۴۹۸۶
۴/۲۶ ۶۷۴۸
۴/۲۵ ۷۵۰۶
۴/۲۴ ۵۶۸۶
۴/۲۳ ۵۳۱۲
۴/۲۲ ۵۹۵۶
۴/۲۱ ۶۵۷۲

شرکت رایان تراز نماینده فروش سیستمهای مالی و بازرگانی سپیدار

Special

شرکت رایان تراز نماینده فروش سیستمهای مالی و بازرگانی سپیدار
» از سایت این آگهی بازدید نمایید :
http://www.rayantaraz.ir
سپیدار سیستم عضو گروه شرکت­های همکاران سیستم است که در سال ۱۳۸۸ با هدف ورود و ارائه خدمات نرم افزاری به بخش شرکت­‌ها و کسب وکارهای کوچک شروع به کار نمود. تولید و تحلیل این محصولات توسط تیمی مجرب از مدیران، تحلیل­گران و برنامه نویسان شرکت همکاران سیستم بوده است که بیش از دو دهه در صنعت نرم‌افزار کشور حضوری موثر داشته‌اند. مخاطبین سپیدار، کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند که فرآیندهای پیچیده ندارند. از این­رو بسته‌های نرم افزاری ما راه حل آسان و قابل اطمینانی در زمینه مکانیزه کردن فعالیت‌های بازرگانی، خدماتی، مالی ،اداری و فروشگاهي محسوب می‌شوند.
محصولات سپیدار با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدرن پایه مانند (. Net و Microsoft SQL Server۲۰۰۸) با کمک مشاوران متخصص و با مطالعه نیاز‌ها و خواسته‌های کاربران، تحلیل و طراحی شده است. استفاده از متدلوژی مناسب و روش‌های پیشرفته در مستندسازی باعث فراهم آوردن امکانات آزمایش دقیق سیستم‌ها شده، که نتیجه آن ارایه محصولاتی بدون خطای کاربری است. این محصولات با روش‌های مدرن آموزشی و راهنمای کاربری در تمام فرم‌ها و در قالب‌های مولتی مدیا همراه است که کار کردن با سیستم را ساده و آسان می‌سازد. سپیدار با ارایه این محصولات، خود را شریک در سرنوشت حرفه‌ای مشتریانش می‌داند. با این دیدگاه، ما نیز موفقیت خود را تنها در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خویش می‌بینیم.
نتیجه تلاش­های شبانه­ روزی و اصولی این مجموعه اکنون به ثمر نشسته است. محصولات سپیدار هم اکنون مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و رضایت کاربران این سیستم نشانگر این است. به همین دلیل ما محصولات سپیدار را با شعار: ساده، پایدار، سپیدار به بازار عرضه کردیم.
ساختار اصولی محصولات و سادگی کاربرد آن‌ها نیاز به پشتیبانی دائمی را از بین برده است. «کلوب سپیدار سیستم» نیز بر پایه این تفکرات طراحی شده است. کاربران این سیستم‌ها با عضویت در کلوب اینترنتی از امکانات ارزشمندی برخوردار می‌شوند. در چارچوب این کلوب، خدمات و توصیه‌ها به‌همراه نظرات و نقد‌ها در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
شرکت رایان تراز آذر نماینده رسمی سپیدار سیستم در تبریز میباشد.
خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت این شرکت به آدرس www.rayantaraz.ir دیدن فرمایید یا با ایمیل info@rayantaraz.ir مکاتبه نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید
شماره تماس: 3375647-0411
سعید دژبان : 09147566072
محمد اکبرپور: 09141199780
درج آگهی توسط بخش تبلیغات اینترنتی شرکت ایده پرداز تبریز
ارسال آگهی: ۲۰  شهريور  ۱۳۹۲  ساعت ۸  و ۰۲  دقیقه
شرکت رایان تراز آذر
تلفن : 3375647
قیمت کالا : لازم به کارشناسی
مشخصات آگهی : 9365 بار مشاهده شده است.
نام : شرکت رایان تراز آذر
تلفن : 3375647
فکس : 3375647
منطقه : آذربایجان شرقی - تبریز
ایمیل : Email
انقضا : ۱۲  مرداد  ۱۳۹۷  ساعت ۸  و ۱۱  دقیقه
آدرس : چهار راه منصور، تقاطع خیابان حافظ-مارالان، جنب دبیرستان صدرا، پلاک 27 ، طبقه اول
لینک آگهی : http://www.rayantaraz.ir
موقعیت : آذربایجان شرقی » تبریز » خدمات » مالي و حسابداري
ارسال پیام برای  (شرکت رایان تراز آذر)
  در مورد :   شرکت رایان تراز نماینده فروش سیستمهای مالی و بازرگانی سپیدار
ارسال آگهی برای دوستان
جستجوی مرتبط
تازه‌های خدمات

ليست صفحات :  ۱