دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۱/۳۰ ۳۴۲۶
۱/۲۹ ۷۴۴۴
۱/۲۸ ۵۲۶۰
۱/۲۷ ۶۷۵۲
۱/۲۶ ۰
۱/۲۵ ۵۷۳۶
۱/۲۴ ۰

آذران اس ام اس - خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه

آذران اس ام اس ارائه کننده خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه در کشور سامانه های پیامکی خود را با امکانات متنوع و پشتیبانی کامل ارائه می نماید. پشتیبانی از تمامی خطوط اپراتورهای پیامک کشور شامل خطوط : 3000 - 2000 - 1000 و همچنین امکان ارسال بر اساس کدپستی مناطق تبریز از جمله خدماتی است که این شرکت را در میان سایر موسسات برجسته و متمایز می نماید ،همچنین این سامانه به صورت بومی تولید شده و به طور مرتب به روز می شود و به مرور زمان امکانات جدیدی به صورت رایگان به سامانه اضافه می گردد
هدف ما به گونه ای انتخاب شده که همواره در راستای بهبود روزبه روز و مداوم حرکت می کنیم ، چیزی که ما را تبدیل به موفق ترین شرکت در عرصه کاری خود می کند.
ما به طور مداوم نیازمندی های مشتریان را جواب داده و پیشنهادهای آنان را جمع آوری کرده و به اجرا در می آوریم . ما باور داریم که کیفیت چیزی نیست جز دقت و توجه کامل به نیازهای مشتریان ؛ تفسیر این نیازها و تبدیل آنها به برنامه هایی کاملا قابل فهم و فابل اجرا و در نهایت اجرای برنامه ها.
کیفیت همواره به همراه خود سود و منفعت می آورد
برای مشاهده تعرفه و امکانات سامانه به آدرس www.AzaranSms.com مراجعه نمایید و در صورت تمایل می توانید از طریق بخش سفارش آنلاین نسبت به سفارش پنل انتخابی خود اقدام نمایید. کلیه پنل های این سامانه شامل گارانتی رضایت می باشد بدین معنی که کاربر در صورت عدم رضایت تا 24 ساعت پس از خرید می تواند به هر دلیل سفارش خود را لغو نموده و مبلغ پرداختی عودت خواهد شد.
04115538004
ارسال آگهی: ۴  آبان  ۱۳۹۱  ساعت ۱۴  و ۰۱  دقیقه
azaran
تلفن : 04115538004

اطلاعات تماس این آگهی به دلیل انقضای آن قابل مشاهده نمیباشد

جستجوی مرتبط
تازه‌های ارتباط

ليست صفحات :  ۱ 
ليست صفحات :  ۱ 

درج آگهي در سايت آگهی118 رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد. با توجه به تعداد زياد آگهي در Reklam118، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.