دسته بندی نیازمندی ها
ورود کاربران
تبلیغ بازديد تاريخ
تعرفه درج آگهی
۴/۲۵ ۳۰۰
۴/۲۴ ۵۶۸۶
۴/۲۳ ۵۳۱۲
۴/۲۲ ۵۹۵۶
۴/۲۱ ۶۵۷۲
۴/۲۰ ۶۲۰۴
۴/۱۹ ۵۰۱۸
  ::راهنمای تبلیغات

راهنماي درج آگهي

 

برای اینکه بتوانید در سایت آگهی 118 آگهی بدهید و از مزایای بیشمار عضویت در سایت از جمله ثبت انواع اگهی رایگان و ويژه، اخبار، شهر مجازی(آپلود فیلم و عکس و موزیک و دوستیابی و ....)استفاده نمایید، ابتدا می بایست در سایت عضو شوید.

 

عضویت در سایت

(کمتر از یک دقیقه)

 

پس از عضویت در سایت و قبل از ثبت آگهی، برای اینکه آگهي‌هاي شما در سايت مورد توجه بازديدكنندگان قرار گيرد و از اين طريق بتوانيد مشتريان و مخاطبين واقعي خود را پيدا كنيد، توصيه هايي را به صورت خلاصه براي شما جمع آوري كرده ایم. اميدواريم راهنماي خوبي براي شما باشد.

 

عضویت در  آگهی 118


برای درج آگهی در آگهی 118 ابتدا بایستی ظرف کمتر از 20 ثانیه در سایت عضو شوید . برای این منظور از طریق منوی عضویت وارد صفحه عضویت شده و فرم مربوطه را پر کنید.در این قسمت علاوه بر نام و نام خانوادگی که می تواند نام شرکت و یا ... باشد. شما بایستی یک شناسه یا نام کاربری با حروف لاتین برای خود انتخاب و در قسمت مربوطه درج نمایید. نام یا شناسه کاربری و رمز عبور را همواره به خاطر داشته باشید چرا که برای ورود به سایت به آنها نیاز خواهید داشت. پس از ورود به سایت ، در سمت راست شما منوی شخصی قرار دارد. از طریق گزینه " سفارش آگهی جدید " نسبت به ارسال آگهی اقدام نمایید.شناسه کاربری یا نام کاربرِی چیست؟


شناسه کاربری یا نام کاربری کلمه ای است که شما هنگام ثبت نام در سایت انتخاب و در قسمت مربوطه درج می نمایید. این کلمه حتما بایستی با حروف لاتین تایپ شود. شما به این کلمه (همراه با رمز ورود) برای ورود به سایت و دسترسی به امکانات اعضاء نیاز خواهید داشت. در صورت فراموشی نام کاربری و یا رمز ورود کافی است در صفحه ورود اعضاء دکمه رمز عبور را فراموش کرده ام را کلیک نموده و سپس در قسمت مربوطه ایمیل خود را وارد نمایید. پس از فشردن دکمه ارسال نام کاربری و رمز ورود به آدرس ایمیلی که با آن در سایت عضو شده اید ارسال می شود.

 

راهنمای درج آگهی

انوع آگهی و پروژه تبلیغاتی

 در سایت آگهی 118 چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی وجود دارد که در اینجا مختصرا به آن اشاره می گرد:

1-  آگهی هایرایگان تصویری و رایگان متنی که در حال حاضر به صورت رایگان در سایت درج می گردد.
2-  آگهی های ویژه تصویری و ویژه متنی نوع ستاره دار و لینکدار
3-  بنرهای تبلیغاتی شامل : بنر های صفحه اول | صفحه دوم یا گروه ها | صفحه سوم یا جزئیات آگهی و بنرهای صفحات دیگر که تنها در سرویس پکیج ها ارائه می شود.
 
4-  سرویس پکیجهای تبلیغاتی : سرویسی جامع و کامل که توسط آگهی 118 ارائه می گردد.

جهت کسب اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.


‌ مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی رایگان

 1- اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به آگهی (چرا که صاحب آگهی با اطمینان به خدماتی که ارائه می کند حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده است)
 
2- نمایش آگهی ویژه (تصویری و متنی) در صفحه اول سایت بر اساس مکانیسم طراحی شده
 3-- دسترسی به امکانات گسترده جهت ویرایش آگهی و ارتباط با بازدید کنندگان 
4-- نمایش در گروهها و زیر گروههای مربوطه 
5-  نمایش آگهی ویژه به صورت بزرگتر و در ابتدای صفحه ، قبل از آگهی های عادی 
 6- نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدید کنندگان در سایت 
 7- آگهی های ویژه همواره در صدر زیرگروه مربوطه خواهند بود 
 8- با کمی دقت در انتخاب عنوان و تصویر مناسب جذب بازدید کننده واقعی به آگهی حتمی خواهد بود 
 9-- به یاد داشته باشید بازدید کنندگان به طور طبیعی برای به هدف رسیدن ابتدا آگهی های ویژه را بررسی خواهند کرد. و در صورت به نتیجه نرسیدن به سراغ آگهی های عادی خواهند رفت. با توجه به تعداد زیاد آگهی های عادی احتمال دیده شدن هر آگهی عادی بسیار کمتر از آگهی ویژه می باشد
10-- با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در نرم افزار سایت آگهی 118، آگهیهای ویژه ظرف مدت 24 تا 48 ساعت در موتورهای جستجو ثبت (ایندکس) می گردند. این زمان برای آگهیهای عادی ممکن است تا یک هفته به درازا انجامد.
  12- آگهی های ویژه از نظرگاه موتورهای جستجو از اهمیت و ارزش بالاتری برخوردار هستند.

 

 چگونه آگهی مناسب درج نماییم؟

برای ارسال و درج آگهی در آگهی 118 رعایت موارد زیر تاثیر فوق العاده ای در افزایش بازده آگهی شما خواهد داشت


1-  عنوان آگهی شما کلیدی ترین عامل جهت جذب مخاطب خواهد بود . از انتخاب عناوین کلی و غیر مرتبط با متن آگهی خودداری نمایید. عنوان آگهی خود را به نحوی انتخاب نمایید که برای بازدید کنندگان جذابیت داشته و در عین حال کوتاه و مفید باشد.

 
2- انتخاب یک تصویر مناسب ،جذاب و مرتبط با موضوع آگهی عامل تعیین کننده ای برای جذب مخاطب خواهد بود. تصویر مناسب ویترین کار و فعالیت شما خواهد بود. بنابراین سعی کنید برای آگهی خود، اعم از ویژه و رایگان، تصویر انتخاب نمایید. برای انتخاب عکس از تصاویر کاملا مرتبط با آگهی استفاده کنید و از انتخاب تصاویر نا مربوط به موضوع آگهی اجتناب کنید. این موضوع مورد توجه موتورهای جستجو خواهد بود. حجم تصویر نباید بیشتر از 80 کیلو باشد. به کیفیت و زیبایی تصویر آگهی خود توجه کافی داشته باشید!


3-  در شرح فعالیت خود در متن آگهی به طور دقیق فعالیت خود را معرفی نمایید و از کلی گویی پرهیز نمایید
4-  کلماتی که شما در متن و عنوان آگهی خود به کار می برید بوسیله موتورهای جستجو (موتور جستجوی داخلی آگهی 118 ، گوگل ، یاهو و...) مورد استفاده قرار می گیرند. لذا سعی کنید از کلمات کاملا مرتبط با موضوع فعالیت خود استفاده نمایید تا مخاطبان واقعی بتوانند آگهی شما را پیدا نمایند


5-  در انتخاب گروه و زیر گروه آگهی خود دقت کنید . درج آگهی در گروههای غیر مرتبط تنها ، شانس دیده شدن آگهی شما را کاهش خواهد داد. توجه داشته باشید گروههای آگهی 118 در قریب 600 گروه دسته بندی شده اند بنابراین با کمی حوصله گروه مناسب آگهی خود را انتخاب نمایید


6-  در قسمت متن آگهی سعی کنید مشخصات دقیق کامل و قابل استفاده ای را از موضوع آگهی خود قرا داده و از کلی گویی و ابهام بپرهیزید تا فقط کسانی که واقعا خواهان آگهی شما هستند با شما تماس بگیرند.

 
7-  درج اطلاعات شخصی مانند نام، ایمیل، و تلفن به اعتبار آگهی شما کمک مینماید. آگهی های فاقد نام و نشان کمتر مورد توجه قرار می گیرند.


8-  برای ارسال آگهی ویژه لازم است قبلا مبلغ آنرا به یکی از حسابهای معرفی شده در صفحه تعرفه واریز کرده باشید.


عنوان آگهي را مناسب متن آن انتخاب كنيد

عناوين زير هيچ كمكي به خواننده نخواهد كرد و احتمالا روي آگهي شما كليك نمي‌شود


"عناوين نامناسب"

- بهترين فرصت | فرصت طلايي | استفاده كنيد
- جالب توجه | بسيار زيبا | قابل توجه
- فروش | فروش فوري | خريد | خريدار
- زير قيمت | قيمت مناسب | ارزان قيمت
- انجام پروژه | انجام كار
- استخدام | كاريابي | آماده به كار
- بازاريابي | نمايندگي |
همانطور كه مشاهده مي‌كنيد، عناوين بالا بسيار كلي بوده و آگهي مي‌تواند شامل همه چيز باشد، بنابراين خواننده وقت خود را صرف كليك كردن روي عنواني كه نمي داند متن آن چيست، نخواهد كرد.


"عناوين مناسب"
- فروش آپارتمان 75 متری
- خريدار پژوی قسطي با 3 ميليون پيش
- استخدام بازاریاب بیمه
- خريد ضايعات پلاستیکی 200 تن به بالا
- ليسانس حسابداری با 3 سال سابقه، جوياي كار
اين عناونين يا عناوين مشابه به آن، اطلاعات نسبتا كاملي در اختيار بيننده قرار مي‌دهد و مخاطب براي كسب اطلاعات دقيقتر روي آن كليك مي‌كند. بنابراين توصيه اصلي اينست كه از عناوين شعارگونه و يا نامشخص خودداري فرماييد.

دقت در انتخاب گروه مرتبط

شما با درج آگهي خود در گروه كاملا مرتبط با آگهي، شانس بهتري براي ديده شدن داريد. اگر كسي قصد خريد آپارتمان داشته باشد، مطمئنا به گروه خدمات ساختماني مراجعه نخواهد كرد. تقريبا همه خريداران بالقوه آپارتمان، آگهي‌هاي قسمت املاك-> آپارتمان را انتخاب خواهند كرد.

آگهي ويژه

با توجه به اينكه درج آگهي در سايت رايگان مي باشد، اكثر بازديدكنندگان اعتماد بيشتري به آگهي‌هاي ويژه مي كنند.
درج آگهي ويژه به معناي آن است كه آگهي دهنده از خدمات و كالاي خود اطمينان كافي دارد و براي جلب نظر بازديدكنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است.
علاوه بر اين موضوع، آگهي‌هاي ويژه همانطور كه در بخش مربوطه توضيح داده شده است، در صفحه اول سايت، گروه اصلي و زيرگروه مربوطه به مدت مشخص شده، به صورت رندوم نمايش داده مي‌شود و شانس ديده شدن آن بسيار بالاتر خواهد بود.

متن و مشخصات آگهي

قبل از ثبت آگهي خود در سايت، يك بار آن را با صداي بلند براي خود و اطرافيانتان بخوانيد. توجه كنيد كه شما به عنوان بازديد كننده، و مشتري آيا همه اطلاعات مفيد را بصورت خلاصه و دقيق دريافت كرده‌ايد؟
سئوالات زير را از خود بپرسيد و پس از آنكه پاسخ را راضي كننده يافتيد، آگهي خود را درج كنيد.

- آيا خواندن آگهي روان و ساده است؟
از جملات طولاني و نامفهوم پرهيز كنيد.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتيب مشخص ارائه كنيد.
از ارائه جملات كليشه‌اي خودداري كرده و ارزشي كه مشتري از ارتباط و استفاده از خدمات شما ميبرد را ذكر كنيد. به بيان ديگر عناصر اصلي كه موجب تفاوت عرضه خدمات و يا كالاي شما با ديگران مي‌شود و براي مشتري ارزش دارد را به صورت واقعي و خلاصه بيان كنيد.
- آيا به كليه سئوالات اساسي و اوليه پاسخ داده شده است؟
به عنوان مثال براي درج آگهي فروش آپارتمان، متراژ- قيمت – طبقه – تعداد اتاق خواب – موقعيت فيزيكي ( خيابان و محله ) – سن ساختمان – امكانات اوليه تلفن گاز شوفاژ و پاركينگ بسيار مهم است.
با ارائه اطلاعات اوليه، خواننده به سرعت تصميم خود را مي‌گيرد و شما در وقت خود براي پاسخگويي به مراجعين صرفه جويي زيادي خواهيد كرد.
- آيا شيوه تماس با شما مشخص مي باشد؟
درج شماره تلفن و آدرس در سايت ضرروي نيست. ولي شخص بايد بداند با چه كسي و از چه طريقي ارتباط برقرار مي‌كند. به هنگام ثبت نام درسايت نام دقيق و ايميل خود را وارد مي‌كنيد كه به صورت پيش فرض زير كليه آگهي‌ها قرار مي‌گيرد.
چنانچه لازم است از طريقي غير از ايميل با شما تماس گرفته شود، آنرا در متن آگهي ذكر كنيد.
انتخاب دقيق تك تك كلمه هاي آگهي، براي جلب توجه بازديد كنندگان بسيار حساس است. توجه كنيد كه بازديدكنندگان شما بسيار باهوش هستند و قبل از آنكه به عناوين شعار گونه و تبليغاتي توجه كنند، به اطلاعات مشخصي كه ارائه شده است توجه خواهند كرد.
با توجه به حجم بالاي آگهي در اين سايت، بازديدكنندگان فرصت مقايسه و انتخاب زيادي دارند. بنابراين هرگز از متن و عكس آگهي‌هاي ديگر كپي برداري نكنيد. ارائه اطلاعات خلاصه و دقيق موجب جلب توجه مشتري خواهد شد. آگهي در اينترنت تفاوت عمده‌اي با تبليغات تلوزيوني، راديويي و روزنامه‌اي دارد. در اين جا بازديدكنندگان فرصت بيشتري براي بررسي دارند و مهمتر از هرچيزي براي آنها اطلاعات دقيق و خلاصه مي باشد.

 

درج عكس

- يك تصوير بهتر از صدها نوشته منظور شما را مي‌رساند

- تصاوير را با دقت و كاملا مرتبط با متن آگهي انتخاب كنيد
- براي فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبيل، كامپيوتر، پوشاك و ... شخصا از آنها عكس ديجيتال تهيه كنيد. ارسال عكسهايي كه منحصرا براي يك آگهي تهيه شده است، تاثير بسيار بيشتري از عكسهاي آماده دارد. بطور مثال شخصي براي آگهي دارالترجمه خود، عكسي از تا

درج آگهي در سايت آگهی118 رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد. با توجه به تعداد زياد آگهي در Reklam118، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.